Vstupné vyšetrenie

Kontaktujte nás

Vstupné vyšetrenie je prvým a nevyhnutným krokom k zdravému úsmevu. Po vyplnení anamnestického dotazníka v čakárni (alebo ho môžete vyplniť doma a priniesť so sebou) nasleduje rozhovor s ošetrujúcim lekárom. Dôkladné komplexné vyšetrenie zubným lekárom. Detailne skontrolujeme stav chrupu, ďasien a priľahlých štruktúr dutiny ústnej. Zhotovíme si RTG snímky (OPG snímok všetkých zubov a priľahlých kostných štruktúr, intraorálne snímky medzizubných priestorov, snímky koreňov a koreňových výplní. Po vyšetrení vám následne podľa našich odporúčaní navrhneme liečebný plán tak, aby vám vyhovoval. 

Liečebný plán

Najskôr upravíme dentálnu hygienu, čím zabezpečíme našej liečbe dlhú životnosť. Po absolvovaní dentálnej hygieny sa môžeme pustiť do ošetrovania zubných kazov, prípadne zhotovenia koreňových výplní. Zuby, ktoré potrebujú ošetrenie radi opravujeme formou “blokovej sanácie”. V prípade, že je v jednej oblasti dutiny ústnej viac kazov, ošetríme ich v jednej návšteve. Komplexná liečba si tak nevyžaduje veľký počet návštev. To šetrí váš čas i peniaze. Po úprave zápalu ďasien a ošetrení poškodených zubov je možné pustiť sa do protetickej terapie, ak je potrebná alebo požadovaná. 

Keď splníme celý liečebný plán, návšteva nášho stomatologického centra bude obmedzená iba na pravidelné preventívne prehliadky a dentálnu hygienu. V takom prípade vám poskytneme garanciu na všetky ošetrené zuby 5 rokov.

To je naším cieľom.

Služby

Preventívna prehliadka

Cieľom preventívnej prehliadky je zachytiť problém (zubný kaz alebo zápal ďasien) v čo najskoršom štádiu. Prípadné ošetrenie je tak jednoduchšie, lacnejšie a vyhnete sa tak nečakanej bolesti.

Viac informácií

Výplne

Pri ošetrení zubných kazov využívame optické zväčšenie na presné odstránenie poškodených častí zuba a následné vrátenie jeho pôvodného tvaru pomocou estetických fotokompozitných alebo hybridných skloionomerných materiálov.

Viac informácií

Dentálna hygiena

Základným predpokladom zdravých zubov a ďasien je pravidelná profesionálna hygiena a dôkladná každodenná domáca starostlivosť o dutinu ústnu.

Viac informácií

Endodoncia

Koreňové kanáliky sa ošetrujú pri hlbokom zubnom kaze, zápaloch, silnej bolesti a pri príprave na nasadenie mostíka. Naše moderné technológie zabezpečujú bezbolestné endodontické ošetrenie s maximálnou presnosťou, čo zvyšuje dlhodobú životnosť zuba.

Viac informácií

Stomatologická chirugia 

Najdôležiťejšou podmienkou každého chirurgického zákroku v našom stomatologickom centre je bezbolestnosť. Tú dosahujeme vhodnou voľbou lokálnej anestézie, ktorú môžeme doplniť o sedáciu pomocou rajského plynu.

Viac informácií

Estetika & Protetika 

Súčasné možnosti ošetrenia zubov alebo náhrady tých, čo chýbajú, sú vďaka pokroku technológií naozaj pestré. V našom stomatologickom centre využívame všetky dostupné technológie tak, aby sme dosiahli ideálny výsledok.

Viac informácií

Z nášho blogu

Úrazy zubov

Deti padajú v každom veku. Obdobím s najväčším počtom úrazov je jednoznačne leto. V letnom...

Prvá návšteva dieťaťa v zubnej ambulancii

Vaše dieťa dosahuje každý deň nové míľniky a jeho prvá návšteva zubnej ambulancie je jedným...

Bielenie zubov

Najčastejším výkonom estetickej stomatológie je bielenie zubov. Profesionálne bielenie zubov je často účinnou, bezpečnou a...

Resekcia koreňového hrotu (endodontická mikrochirurgia)

Aby sme pochopili význam endodontickej mikrochirurgie, vysvetlíme si najskôr niečo o nechirurgickom ošetrení koreňových kanálikov....

Medzizubné kefky: Malá zbraň s veľkým významom pre zdravie ústnej dutiny

Aký je význam čistenia medzizubných priestorov? Vedeli ste, že vo vašich ústach sa nachádza 800...

Extrakcia zubov múdrosti

Extrakcia zubov múdrosti je chirurgický zákrok, ktorého cieľom je odstránenie jedného alebo viacerých zubov múdrosti...

Tehotenstvo a zubná ambulancia

Často sa stretávame s radou, že ísť k zubárovi počas tehotenstva je riskantné pre vyvíjajúce...

zubar senec, LADENTO, logo, zubna ambulancia senec, zubár v senci, stomatologicka ambulancia, stomatologia senec, najlepsi zubar v senci

Moderná zubná ambulancia v Senci pre celú rodinu.

Adresa

Senecká ulica 122,
903 01 Hurbanova Ves

Otváracie hodiny

Po-Pi: 8:00-16:00

Kontakt

 +421 915 307 209
 info@ladento.sk

Rýchly kontakt

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára a my sa vám ozveme späť hneď, ako to bude možné.