Spoznajte náš tím

Náš tím profesionálov sa postará o to, aby ste dostali prvotriednu zubnú starostlivosť – pohodlne, bezbolestne, kvalitne.
Našim cieľom je poskytovať trvácne ošetrenie zubov so zárukou tak, aby sme vám zabezpečili dlhodobé výsledky a zdravie vašich úst.

Mddr. Peter Laluch, stomatológ, zubár senec, zubný lekár LADENTO

Zubný lekár

MDDr. Peter Laluch

drlaluch@ladento.sk
+421 915 307 209

Zubný lekár, dentoalveolárna chirurgia 

Štúdium zubného lekárstva som absolvoval v roku 2015 na Masarykovej univerzite v Brne. Po návrate na Slovensko som pracoval v súkromnej zubnej ambulancii dr. Czaka v Šali. V tomto období som absolvoval mnoho teoretických i praktických školení doma i v zahraničí. Po ôsmich rokoch  som sa rozhodol založiť stomatologické centrum Ladento neďaleko mesta Senec.

Školenia a kurzy

zubná asistentka, sestra v zubnej ambulancii, bc cynthia kulinova

Zubná asistentka

Bc. Cynthia Kulinová

info@ladento.sk
+421 915 307 209

Zubná asistentka

Práca v zdravotníctve bola odjakživa mojim snom. Aj preto som vďačná, že môžem byť súčasťou takého profesionálneho a zároveň príjemného tímu v ambulancii Ladento. Mám veľký záujem o spokojnosť ľudí a ich zdravé sebavedomie, pretože krásne zuby prispievajú k pozitívnemu vnímaniu seba samého. S radosťou sledujem spokojnosť ľudí s našou prácou, a to ma ešte viac motivuje v mojom povolaní.

dentalna hygiena senec, dentálny hygienik okres senec, dentálna hygienička Kohelová

Dentálny hygienik

Bc. Bianka Kohelová

info@ladento.sk

Dentálna hygienička

Po absolvovaní zdravotníckej školy som sa venovala systematickej biológii. Keďže som v tomto odvetví nenašla naplnenie, rozhodla som sa pre štúdium dentálnej hygieny. V tomto obore som našla svoje miesto, a práca v zubnej ambulancii Ladento ma napĺňa pozitívnou energiou získanou od milých pacientov. S radosťou sa neustále vzdelávam v tejto oblasti a teší ma, keď vám môžem pomáhať a podporovať vás pri starostlivosti o zdravie vašich zubov.