Estetika & Protetika

Kontaktujte nás

Súčasné možnosti ošetrenia zubov alebo náhrady tých, čo chýbajú, sú vďaka pokroku technológií naozaj pestré. V našom stomatologickom centre využívame všetky dostupné technológie tak, aby sme dosiahli ideálny výsledok. V prípade rozsiahlejšej estetickej rekonštrukcie najskôr vytvoríme návrh budúceho tvaru zubov (waxup), ktorý prenesieme do vašich úst (mockup). Spolu tak môžeme vidieť a upravovať váš nový úsmev bez toho, aby sme niečo odobrali z vašich zubov.

Krásny úsmev pre každého bez rozdielu

V našom renomovanom stomatologickom centre sa môžete tešiť na širokú paletu možností pre estetické a protetické riešenia, ktoré sú prispôsobené na mieru vašim potrebám.
Tajomstvo úspechu našich výsledkov spočíva v súlade špičkových technologických postupov a vysoko kvalifikovaného tímu odborníkov.

Bez ohľadu na to, či hľadáte trvalé zubné korunky, fazety pre estetické vylepšenie, alebo snímateľné náhrady pre pohodlné stravovanie, sme tu, aby sme vám pomohli obnoviť váš úsmev a dôveru v seba. Pozrite sa na našu kompletnú ponuku a objavte možnosti, ktoré vám pomôžu dosiahnuť optimálne výsledky pre váš krásny a zdravý úsmev.

zubár senec, stomatologická ambulancia senec, dentálna hygiena, ošetrenie zubov senec, zubný lekár senec, zubný lekár bratislavský kraj, detský zubár senec, vstupné vyšetrenie, protetika

Snímateľné náhrady totálne

Pri strate všetkých zubov v čeľusti je možné zhotoviť protézu zo živice, ktorá v ústach drží prisatím sa na ústnu sliznicu. V súčasnosti ponúkajú výrobcovia pomerne pestrý výber zubov. Tvar zubov a ich farbu vždy prispôsobujeme lokálnym podmienkam a požiadavkám. Zhotovená protéza vám tak zabezpečí nielen komfort počas jedla, ale aj vráti úsmev.

Snímateľné náhrady skeletové

Zhotovujeme s použitím spôn, ktoré zabezpečujú lepšiu fixáciu náhrady. Ďalšou možnosťou kotvenia náhrady v ústach je použitie zásuvných spojov, kedy nie je v úsmeve vidno kov.

Obrázok č.1: Úsmev s pôvodnými nepresnými a neestetickými metalokeramickými korunkami.
Obrázok č.2:
Úsmev po úprave kontúr ďasien a zhotovení keramických zirkonových koruniek.

Pôvodná situácia-po úraze v detstve zhotovená nepresná kovokeramická korunka. Po úprave a zahojení ďasna zhotovená keramická korunka zo zirkónu.

Digitálne plánovanie nového úsmevu použitím keramických koruniek v digital smile desgin.
Úprava úsmevu pomocou keramických koruniek a faziet s prirodzeným vzhľadom.

Bielenie zubov

Bielenie zubov patrí medzi najbežnejšie výkony estetickej stomatológie. Opakovaným aplikovaním bieliaceho gélu do individuálne zhotovených nosičov je možné dosiahnuť zosvetlenie zubov o niekoľko odtieňov. Výsledný efekt môže zostať stabilný po dobu jedného a viac rokov, v závislosti od režimu stravovania, prípadne fajčenia. Týmto procesom nedochádza k zmene farby výplní ani zubných náhrad.

Vľavo úsmev s nepravidelnými obrúsenými kontúrami zubov a so stmavnutým rezákom. Vpravo výsledok po domácom bielení zubov a následnou úpravou kontúr zubov pomocou fotokompozitných výplní. Bez použitia keramických koruniek alebo faziet.
Na prvom obrázku vidíme úsmev s nepravidelnými obrúsenými kontúrami zubov a so stmavnutým rezákom. Na druhom obrázku vidíme výsledok po domácom bielení zubov a následnou úpravou kontúr zubov pomocou fotokompozitných výplní. Bez použitia keramických koruniek alebo faziet.
Výsledok po kombinovanom bielení zubov. Pred bielením bola farba zubov A3. Podľa farebného kľúča je výsledná farba svetlejšia než A2.

Služby

Preventívna prehliadka

Cieľom preventívnej prehliadky je zachytiť problém (zubný kaz alebo zápal ďasien) v čo najskoršom štádiu. Prípadné ošetrenie je tak jednoduchšie, lacnejšie a vyhnete sa tak nečakanej bolesti.

Viac informácií

Výplne

Pri ošetrení zubných kazov využívame optické zväčšenie na presné odstránenie poškodených častí zuba a následné vrátenie jeho pôvodného tvaru pomocou estetických fotokompozitných alebo hybridných skloionomerných materiálov.

Viac informácií

Dentálna hygiena

Základným predpokladom zdravých zubov a ďasien je pravidelná profesionálna hygiena a dôkladná každodenná domáca starostlivosť o dutinu ústnu.

Viac informácií

Endodoncia

Koreňové kanáliky sa ošetrujú pri hlbokom zubnom kaze, zápaloch, silnej bolesti a pri príprave na nasadenie mostíka. Naše moderné technológie zabezpečujú bezbolestné endodontické ošetrenie s maximálnou presnosťou, čo zvyšuje dlhodobú životnosť zuba.

Viac informácií

Stomatologická chirugia 

Najdôležiťejšou podmienkou každého chirurgického zákroku v našom stomatologickom centre je bezbolestnosť. Tú dosahujeme vhodnou voľbou lokálnej anestézie, ktorú môžeme doplniť o sedáciu pomocou rajského plynu.

Viac informácií

Estetika & Protetika 

Súčasné možnosti ošetrenia zubov alebo náhrady tých, čo chýbajú, sú vďaka pokroku technológií naozaj pestré. V našom stomatologickom centre využívame všetky dostupné technológie tak, aby sme dosiahli ideálny výsledok.

Viac informácií

Z nášho blogu

Úrazy zubov

Deti padajú v každom veku. Obdobím s najväčším počtom úrazov je jednoznačne leto. V letnom...

Prvá návšteva dieťaťa v zubnej ambulancii

Vaše dieťa dosahuje každý deň nové míľniky a jeho prvá návšteva zubnej ambulancie je jedným...

Bielenie zubov

Najčastejším výkonom estetickej stomatológie je bielenie zubov. Profesionálne bielenie zubov je často účinnou, bezpečnou a...

Resekcia koreňového hrotu (endodontická mikrochirurgia)

Aby sme pochopili význam endodontickej mikrochirurgie, vysvetlíme si najskôr niečo o nechirurgickom ošetrení koreňových kanálikov....

Medzizubné kefky: Malá zbraň s veľkým významom pre zdravie ústnej dutiny

Aký je význam čistenia medzizubných priestorov? Vedeli ste, že vo vašich ústach sa nachádza 800...

Extrakcia zubov múdrosti

Extrakcia zubov múdrosti je chirurgický zákrok, ktorého cieľom je odstránenie jedného alebo viacerých zubov múdrosti...

Tehotenstvo a zubná ambulancia

Často sa stretávame s radou, že ísť k zubárovi počas tehotenstva je riskantné pre vyvíjajúce...

zubar senec, LADENTO, logo, zubna ambulancia senec, zubár v senci, stomatologicka ambulancia, stomatologia senec, najlepsi zubar v senci

Moderná zubná ambulancia v Senci pre celú rodinu.

Adresa

Senecká ulica 122,
903 01 Hurbanova Ves

Otváracie hodiny

Po-Pi: 8:00-16:00

Kontakt

 +421 915 307 209
 info@ladento.sk

Rýchly kontakt

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára a my sa vám ozveme späť hneď, ako to bude možné.